Faktai apie individualios krovinių gabenimo įmonės steigimą

individuali įmonėKad ir kokioje srityje ketinate kurti verslą — krovinių gabenime, ekspedijavime, vietiniuose pervežimuose, logistikoje ar kt. — pirmasis verslininkystės žingsnis dažniausiai prasideda nuo individualios įmonės steigimo. Tai geriausia verslo platforma tiems, kurie nenori didelės įmonės. Steigiant individualią įmonę, juolab, nereikia įvertinti labai didelių rizikų, burti komandą ir panašiai. Valstybė taip pat yra suinteresuota paskatinti mažojo verslo plėtrą, todėl siūlo įvairiausias išlygas su kuriomis susipažinti gali ir turėtų kiekvienas.

Steigiant individualią krovinių gabenimo įmonę reikia įvertinti kelis aspektus. Trumpai juos aptarsime, kad tinkamai pasiruoštumėte visoms detalėms ir įmonės steigimas būtų sėkmingas.

  • Pirmiausia Jums reikia sugalvoti įmonės pavadinimą, kuris nepažeistų įstatymų ir geriausiai reprezentuotų Jūsų veiklą.
  • Būtina užpildyti teisinę formą, kuria nustatoma, kad norime steigti įmonę.
  • Nurodykite įmonės buveinę, kuria gali būti ir Jūsų namai.
  • Pasirinkite tikslią veiklos formą, kad būtų galima Jūsų veiklą apibrėžti tam tikru kodu.
  • Steigiant būtina nurodyti steigėjo kompetenciją ir už kokius darbus jis bus tiksliai atsakingas.
  • Reikia vesti dienraštį, kuris kartais gali tekti pateikti kaip veiklos įrodymą.

Visus šiuos duomenis privalo fiksuoti notaras prieš juos patikrinęs ir įvertinęs ar viskas yra nurodyta legaliai. Šiuo metu notaro paslaugomis galima naudotis virtualiu būdu, tad pavyks sutaupyti labai daug laiko.

Nepaisant to, kad įmonę planuojate steigti kartu su specialistais, kurie Jums padės susitvarkyti visą dokumentaciją – taip pat reikia ir pačiam pateikti tam tikrus dokumentus. Jie įformina Jūsų atliekamą veiklą ir leidžia pagaliau legaliai pradėti savo veiklą.

  1. Reikia pateikti dokumentus susijusius su įmonės nuostatais. Reikia mažiausiai trijų egzempliorių.
  1. Patalpų savininko sutikimas, kad jis žino, kokia veikla bus vykdoma patalpose (tokiu atveju jeigu jos yra nuomojamos).
  1. Licenzija ir kiti leidimai.
  1. Kiti dokumentai, kurie patvirtina, kad steigiant individualią įmonę viskas yra legalu.

Steigiant individualią įmonę būtina bendradarbiauti su specialistais, kurie ne tik padės sutvarkyti visus dokumentus, tačiau taip pat ateityje stengsis prižiūrėti Jūsų įmonę. Juk buhalterija, apskaita ir panašūs darbai yra labai sudėtingi. Juos būtina palikti savo srities specialistams, kurie dirba tam kad klientas liktų visapusiškai patenkintas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *