Idėjos vestuvėms: nuo automobilių nuomos iki ekstremalių pramogų

vestuvių organizvimasVedybų pasaulyje viskas keičiasi ypatingai greitai. Šiomis dienomis vos prieš porą metų originaliomis vadintos vestuvių idėjos jau laikomos banaliomis ir nieko nebestebinančiomis. Vis dėlto, džiugu dėl to, jog originalių idėjų vestuvių organizavimui bei šventei vis dar liko – būtent apie jas ir kalbėsime šiandienos straipsnyje.

Senovinių automobilių nuoma

Labai dažnai šių dienų vedybas stengiamasi „papuošti“ naujais, dar neseniai iš automobilių salonų išvarytais automobiliais. Tačiau ar tikrai tik modernumas šioje srityje gali papuošti jūsų šventę? Akivaizdu jog ne, ką puikiai atspindi pavyzdžiai, kai norint pradžiuginti jaunųjų ir svečių akis išnuomojami senoviniai ar retro stiliaus automobiliai. Taip, tokių automobilių nuomos kaina niekuo nenusileidžia naujų automobilių nuomai, bet patikėkite – investuoti verta, nes toks pasirinkimas ne tik papuoš vestuvių šventę, bet ir įsimins savo originalumu. Nauji automobiliai mažai ką stebina, tokių kiekvienas miestietis prisižiūri kasdien. Tačiau, gatve riedantys ir riaumojantys senoviniai automobiliai atkreips kiekvieno dėmesį.

Organizuokite ekstremalią, o ne nuobodžią šventę

Dažniausiai vedybų šventę įsivaizduojame kaip ramią, pokalbiais, maistu bei šokiais pripildytą renginį. Bet tuo pačiu ir norime, kad ji būtų tiek mums patiems, tiek ir visiems šventės dalyviams įsimintina – ar tai tikrai yra realu, jei organizuojame nuobodžią vestuvių šventę? Būtent dėl to, jei yra norima, kad šventė būtų tiek įsimintina, tiek ir įdomi, tikrai verta rinktis kiek ekstremalų šventės formatą. Populiariausias pasirinkimas, kalbant apie tokio tipo vestuves – šuolis parašiutu. Ne, tai nereiškia, jog parašiutu turi šokti visi šventės svečiai – dažniausiai tai daro tik nuotaka bei jaunikis, kurių nusileidimo parašiutu taške jau laukia likę šventės dalyviai. Tačiau, niekas nesako, jog to negalima daryti ir su kitais šventės svečiais – jei tik yra noro, yra ir galimybės. Taip pat, populiarumu pasižymi ir su transportu susijusios pramogos, kaip pavyzdžiui kelionė keturračiais arba vandens motociklais. Žmonės pastarąsias pramogas dažniausiai renkasi lankydamiesi piečiau esančiose valstybėse, kuriose žymiai vaizdingesnius maršrutus garantuoja tiek kelionės kopomis, tiek ir ant vandens.

Prisiminkite vestuvių šventės simboliką

Daugeliui atrodo, jog įvairios vestuvių šventės simbolinės detalės yra aktyviai naudojamos iki pat šios dienos, nors realybė yra kitokia – jos gal ir gyvuoja žmonių galvose, bet praktikoje jas pritaiko mažuma. Būtent tuo ir reikėtų pasinaudoti, kadangi visa ši situacija suteikia puikią galimybę padaryti taip, kad paprasčiausios idėjos vestuvėms taptų originaliu sprendimu. Kalbame apie tokius šventės akcentus kaip nuotakos nešimą per tiltą ar tradicinius ir kiek primirštus tokios šventės žaidimus, kurie gali tiek į pozityvią pusę pakreipti vestuvių šventės atmosferą, tiek ir palikti neišdildomus prisiminimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *