Paminklų gabenimas ir pristatymas: ką reikia žinoti?

paminklaiGaminių pristatymas neretai būna sudėtingas dalykas, reikalaujantis didelių išlaidų. Praradus artimą žmogų svarbu nepalūžti. Aišku, kad norisi deramai pagerbti mylimą žmogų ir kilniai su juo atsisveikinti. Visi rūpesčiai, susiję su šarvojimu bei laidojimu krenta ant šeimos narių pečių. Paminklo rinkimas, vėliau – jo pristatymas yra svarbiausias etapas, ruošiantis sukurti gražią kapavietę. Juk paminklas – tai tarsi simbolis, amžiams Jums priminsiantis mylimą žmogų.

Saugus paminklų pristatymas. Kuomet nutariate, kokio paminklo norite ir kiek galite leisti sau už jį mokėti, reikia nuspręsti, kaip jis jums bus pristatytas. Paminklų gabenimas yra paslauga, kurią siūlo dauguma laidojimu besirūpinančių firmų, tačiau Jūs vis tiek galite rinktis.

Paminklų gabenimas – brangi paslauga? Žinoma, paprasčiausias variantas, kad Jums paminklai būtų pristatyti į kapines ir jį įmontuotų specialistai, t.y. įmonės, iš kurios įsigijote antkapį, darbuotojai. Ši paslauga, ne paslaptis, taip pat kainuoja nepigiai, tačiau Jūs bent jau būtumėte garantuoti, kad darbą atlieka specialistai. Juk norint, kad paminklas būtų ilgaamžis, visi su juo susiję darbai turėtų būti atlikti žmonių, išmanančių savo darbą.

Atsigabenkite paminklą patys. Žinoma, yra įmanoma įsigyti ir atsigabenti antkapį patiems. Tam reikėtų didesnės transporto priemonės, tačiau klausimas, ar pavyktų paminklą pervežti saugiai. Nenuostabu, kad tai kainuotų žymiai pigiau.

Jeigu turite mažas pajamas, tačiau vis tiek norite, kad specialistai atliktų visą darbą. Yra be galo daug įmonių, siūlančių paminklų gamybos bei pristatymo paslaugas. Kainos yra įvairios bei prieinamos beveik visiems, priklausomai nuo to, kokio vaizdo norite. Paminklas gali būti didžiausias visose kapinėse, su didžiausiomis auksinėmis raidėmis iškalta pavarde, tačiau ar tas yra reikalinga?

Antkapio gamyba – tai specialistų darbas, kurie turi gerai išmanyti, kaip apdirbti akmenį, kad jis tarnautų kuo ilgiau bei atrodytų gražiai. Paminklo gabenimas bei pastatymas priklauso nuo Jūsų galimybių. Turint didesnes pajamas, galima rinktis, kad viską, pradedant gamyba, baigiant – pristatymu sutvarkytų specialistai. Tačiau norint pataupyti, galima rinktis kitas alternatyvas – įsigyti paminklą, atitinkantį Jūsų norus bei galimybes ir saugiai jį atsigabenti patiems.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *