Perkraustymo paslaugos

Įmonėms bent kartą per penkis metus tenka pakeisti savo biuro vietą, todėl nuolatos susiduriama su problema – kas perkraustys visus baldus, kompiuterius, spintas ir kitus daiktus. Taip perkraustymo paslaugos populiarėja…

Situacija gana kasdieniška. Įmonė plečiasi (arba taupymo sumetimais “optimizuoja resursus”), todėl persikelia į naują biurą. Mažoje įmonėje viskas gana paprasta, jei nevežami baldai ir per keletą metų sukauptas turtas – viskas telpa darbuotojų automobiliuose. Jei kolektyvas moteriškas, kraustymasis vyksta po darbo su vyrais ir viskas kartais perauga į gana linksmą vakarėlį. Kai įmonė didesnė ir su savo baldais, tarp kurių ne tik spintelės ir stalai, bet ir minkštas kampas, posėdžių kambario stalas ir kiti didesnių gabaritų daiktai, gelbėja tik perkraustymo paslaugos. Darbuotojų darbo laikas yra kur kas brangesni, nei perkraustymo įmonės, tad vis daugiau ir daugiau įmonių perkraustymą iš vienos vietos į kitą patiki profesionalams.

Perkraustymo paslaugos populiariausios didmiesčiuose

Perkraustymo paslaugos labiausiai paplitusios didmiesčiuose, nes ten įsikūrę daugiau klientų – mažų ir vidutinių įmonių, kurios nuolatos keičia savo biurus. Taip pat didmiesčiuose gyvena daugiau žmonių, kurie kraustosi į kitus namus ar net miestus. Mažesniuose miestuose gyvenantys ir dirbantys lietuviai mieliau samdo didesnį automobilį, o viską susikrauna ir išsikrauna patys. Taip sutaupomi pinigai, tačiau pats kraustymosi procesas yra kur kas sudėtingesnis.

Iš ko susideda perkraustymo paslaugos

Profesionalios perkraustymo paslaugos susideda iš daugelio dalykų. Visų pirma, tai perkraustymui pritaikytas transportas – vidutinio ir didelio dydžio krovininės mašinos. Kita paslaugos dalis – profesionalūs krovėjai, kurie ir pakrauna, ir iškrauna visus daiktus. Trečia labai svarbi dalis – perkraustomų daiktų įpakavimas. Perkraustymo įmonės paprastai turi savo dėžes, kuriose ir yra pervežami dokumentai ir smulkūs daiktai. Esant jautriai technikai ar dūžtantiems daiktams, pritaikomos specialios pakavimo priemonės. Kartais vien tik lipnios juostos neužtenka ir reikalingos putoplasto plokštės. Kartais perkraustytojai samdomi ir surinkti išrinktus baldus.

Biuro ar namų perkraustymo paslaugos yra gana elementarios, tačiau dar yra ir parodų stendų perkraustymas, kuris kartais reikalauja ypatingai kruopštaus pasiruošimo ir net technikos. Taip pat esama ir daiktų, kuriuos transportuoti reikia tik su policijos ar ginkluotos apsaugos palyda.

Viskas gana paprasta, kai pervežama Lietuvoje. Kartais gali tekti perkraustyti į užsienio šalis, tad prasideda krovinių deklaracijos muitinėse vingrybės, taip pat pervežamų krovinių draudimas, jau nekalbant apie dar didesnes saugumo ir biurokratines priemones pervežant meno dirbinius.

Perkraustymo paslaugos kaina

Perkraustymo paslaugos kainuoja priklausomai nuo to, kiek žmonių nešios baldus, nes už krovikų darbą imamas valandinis įkainis. Automobilis apmokestinamas valandiniu įkainiu, bet jei vykstama į kitą miestą pridedamas ir mokestis už nuvažiuotą kilometražą. Skiriasi ir automobilių nuomos kaina – viena būna taikome, jei automobilis yra be hidraulinio krautuvo, kita – jei su juo. Dėžės, kuriose pervežami daiktai taip pat ne už dyką. Net ir už lipnią juostą, skirtą dėžėms pakuoti tenka susimokėti. Prieš užsakant paslaugą reiktų gerai paskaičiuoti, ar naujų baldų naujame biure įsigijimas nebus pigesnis perkraustymo problemos sprendimas, ypač kelianti į kitą, toliau esantį, miestą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *