Sklandus perkraustymas į Belgiją

perkraustymas į BelgijąBelgija – šiaurės vakarų Europos valstybė, kuri lietuviams dažniausiai asocijuojasi su bene visoje Europoje geriausiu belgišku šokoladu ir Europos Sąjungos būstine bei NATO. Be to, svarbu paminėti, kad Belgija yra viena labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių Europos valstybių, net 72 proc. šalies gyventojų dirba aptarnavimo sferoje, kuri nuolatos auga ir tobulėja. Tad, nieko nuostabaus, kad nemaža dalis žmonių, o jų tarpe ir lietuvių, ieško laimės būtent čia. Tiesa, vargu ar Belgija gali pasigirti tokiu populiarumu tarp emigrantų kaip Didžioji Britanija ar Norvegija, dalis čia atvykstančiųjų apsistoja palyginus trumpam laikui ir vėliau kelia sparnus į Vokietiją, dalis atvyksta darbo tikslais, pavyzdžiui, darbovietė siunčia į komandiruotę. Tad, jei jūsų artimiausiuose planuose nusimato kelionė į Belgiją ilgesniam laikui, vertėtų pagalvoti, kaip sklandžiai persikraustyti.

Perkraustymas į Belgiją gali vykti keliais būdais:

  • Nuosavas automobilis: jei važiuojate i Belgiją vienas ir neilgam laikotarpiui, nuosava transporto priemonė vienas patogiausių pasirinkimų, nes automobilyje nesunkiai tilps visi jums reikalingiausi daiktai. Visgi, jei kraustotės su visa šeima, tikėtina, kad jūsų keturratis draugas nesutalpins visų reikalingiausių daiktų ir dalį jų teks įsigyti jau atvykus į vietą, o tai nėra pats ekonomiškiausias sprendimas, jei negalite pasigirti dideliu atlyginimu.
  • „Gerieji“ pervežėjai arba liaudiškai tariant „dušmanai“. Tai žmonės, kurie už tam tikrą pinigų sumą gali nuvežti jūsų mantą ir daiktus į nurodytą vietą savo nuosavomis transporto priemonėmis. Tiesa, nors visi jie garantuoja, kad perkraustymas į Belgiją vyks sklandžiai, tačiau realių garantijų jie nesuteikia, todėl jūs rizikuojate, kad jūsų daiktai kelionės metu bus apgadinti arba išvis nepasieks kelionės tikslo, o pervežėjas dings kaip į vandenį ne tik su jūsų pinigais, bet ir turtu. Tad, prieš renkantis tokius „savamokslius pervežėjus“, reiktų pagalvoti apie šią riziką.
  • Perkraustymo įmonės, teikiančios tarptautinių perkraustymų paslaugas. Tai bene išmintingiausias pasirinkimas, kadangi tokios įmonės gali garantuoti jūsų krovinio saugumą plačiąja prasme. Tai reiškia, kad jos prisiima atsakomybę už tai, kad kelionės metu jūsų daiktai bus nepažeisti, neapgadinti ir saugiai pasieks naujus namus Belgijoje tokiu laiku, kaip ir susitarėte.

Taigi, vien jau pats perkraustymas į Belgiją kelia įtampa, todėl nevertėtų savęs papildomai apkrauti persikėlimo rūpesčiais, patikėkite šiuos darbus profesionalams, kurie užtikrins, kad viskas įvyks sklandžiai ir tvarkingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *