Pirkimas internetu yra labai patogus ir paprastas, nereikia eiti niekur iš namų, o prekė pristatoma jums patogiu adresu. Tačiau šis pirkimo būdas dviračio įsigijimo atveju gali būti ir ne itin sėkmingas, jeigu tinkamai neatliksite namų darbų.
Fizinėje parduotuvėje perkant dviratį, galima ant jo atsisėsti, jį pasimatuoti ir net pavažiuoti. Taip nesunkiai galima išsirinkti sau patogiausią ir geriausiai tinkančią transporto priemonę. Deja, perkamas dviratis internetu negali būti išbandytas, todėl pasirinkimas gali ne visuomet būti sėkmingas.
Tam, kad išvengti kuo didesnių klaidų perkant dviratį internetu, būtina žinoti keletą svarbių dalykų. Pats svarbiausias – tai dviračio dydis, kuris žymimas coliais, ant vaikiškų dviračių nurodantis dviračio ratų dydį, o suaugusiųjų – rėmo dydį. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad to paties dydžio dviratis, priklausomai nuo dviračio tipo, gali būti skirtingas. Todėl kiekvienu atveju dviratis turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į dviračio tipą ir pagal tai rinktis žmogaus ūgiui tinkamą dviračio dydį.
Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į dviračio technines charakteristikas ir nesirinkti dviračio tik pagal kainą. Kartais kaina atspindi kokybę, įvairius papildomus priedus ir platesnes galimybes. Tačiau neretai dviračio kainą lemia ir gamintojas, kurio didesnė kaina nebūtinai dėl to, kad dviračio galimybės yra didesnės.
Intensyviam laisvalaikiui, sportui ar žygiams reikėtų rinktis patikimo gamintojo, lengvos, tačiau tvirtos konstrukcijos dviratį. Atkreipti dėmesį į tai, iš ko pagamintas rėmas, plieno, karbono ar aliuminio, kuris dar yra skirstomas pagal tipus. Vieni dviračiai labiau pritaikyti sportui, kiti – intensyviam laisvalaikiui, ilgoms distancijoms, žygiams.
Nuo viso to priklauso dviračio kaina, tačiau nėra taisyklės, kad mažiau žinomo gamintojo dviratis yra prastesnis. Labai dažnai daugiau sumokame už gamintojo vardą ir reklamą.
Parašykite komentarą